باسلام یکی از راههایی که میتوان پسورد فردی را در فیس بوک پیدا کرد از طریق ترفندی است که در جیمیل (Gmail) میتوان بدست آورد.(یعنی افرادی که در face book عضو شده اند و آدرس جیمیل خود را یه عنوان mail به فیس بوک برای عضویت ارائه کرده اند). ترفندی که شما آموزش میدهم بدین صورت است که شما به قسمت رجیستری سایت google یک mail فرستاده و قسمت رجیستری گوگل یک سری اطلاعات از فرد مورد نظر که در فیس بوک عضو شده است را برای شما ارسال میکند.. (توجه داشته باشید که باید اطلاعات ارسالی درست عین جملات زیر باشد برای راحتی کار عین جملات ارسالی رجیستری را کپی کنید) به gmail خود وارد شوید و مراحل زیر را انجام دهید:
در قسمت Compose یا همان قسمت ارسال ایمیل بروید :
1. در قسمت to آدرس privaty.facebook@gmail.com را وارد کنید . (آدرس رجیستری سایت گوگل)
2. به قسمت subject رفته و عنوان نامه ارسالی را Facebook Registery تایپ کنید. 
3. متنی که به عنوان ایمیل برای سایت Google و قسمت مدیریت Gmail میفرستید به صورت زیر است :

: Facebook username
: Gmail address
:Password in Gmail
در جلوی قسمت (Facebook username) user و یا همان id فرد مورد نظر که در facebook عضویت دارد را وارد کنید .-
در جلوی قسمت(Gmail address) آدرس gmail خودتان بنویسید تا در رجیستری گوگل ثبت شود- 
در جلوی قسمت(Password in Gmai) پسورد خودتان برای چک کردن gmail که آیا شما حد اقل 2 ماه از ثبت نامتان گذشته است یا خیر ؟ و اطمینان پیدا کردن از امنیت اطلاعات فرستاده شده.
سپس عبارت زیر را تایپ کرده و send را بزنید:Registery.mail.google.com/mail/administor/18s2i9voobfch/registeryinformation/?redir=%2Facebook.mail%2F&a=stsv&at3&0&n&k&ipCheck in tomailAddress&PasswordChecked to mailAddressTo=63.26.56.11. privaty.facebook@.gmail.com6&g&toRegisteryInformationmail stsv&at3&0&n&=tochecked
پس از 1یا 2 روز یک ایمیل از قسمت رجیستری google برای شما ارسال میشود که متن داخل آن به صورت زیر می باشد:Account accurately with operators including from: to: subject : information Registery. The destination users and passwords in :mail.facebook.registery.gmail.com Last account Available: The mail Address [mail].The information is Security and hidden. Registeries google information sends an automated reply to incoming messages. If a contact sends you several messages, this automated reply And if you have a password click to hear :
با کلیک روی لینک زیر پسورد جدیدی به شما میدهد(پسور عوض شده است و شما موفق به هک کردن شدید) Pass.registeryinformation.gmail.comتبریک عرض میکنمدوستان این آموزش فقط جنبه اطلاع رسانی از سیستم امنیتی پائین فیس بوک میباشد بنابر این از انجام آن به عنوان یک اسپم برای دیگران خودداری کنید و فقط از آن بعنوان یک شوخی با دوستان خود استفاده کنید .

جلو گیری ازپیدا شدن پسورد خود در فیس بوک FaceBook
جلو گیری از هک شدن در فیس بوک از طریق سرویس gmail
برای جلوگیری از هک شدن همان مراحلی که برای هک کردن استفاده می کنید را انجام دهید وفقط متن ارسالی تفاوت دارد یعنی :به gmail خود وارد شوید و مراحل زیر را انجام دهید:
در قسمت Compose یا همان قسمت ارسال ایمیل بروید :
1. در قسمت to آدرس privaty.facebook@gmail.com را وارد کنید . (آدرس رجیستری سایت گوگل)
2. به قسمت subject رفته و عنوان نامه ارسالی را Facebook Registery تایپ کنید. 
3. متنی که به عنوان ایمیل برای سایت Google و قسمت مدیریت Gmail میفرستید به صورت زیر است : 

: Facebook username
: Gmail address
:Password in Gmail
- در جلوی قسمت (Facebook username) user و یا همان id فرد مورد نظر که در facebook عضویت دارد را وارد کنید .
- در جلوی قسمت(Gmail address) آدرس gmail خودتان بنویسید تا در رجیستری گوگل ثبت شود
- در جلوی قسمت(Password in Gmai) پسورد خودتان برای چک کردن gmail که آیا شما حد اقل 2 ماه از ثبت نامتان گذشته است یا خیر ؟ و اطمینان پیدا کردن از امنیت اطلاعات فرستاده شده.
متن زیر را تایپ یا از اینجا کپی و send را بزنید :Registery.mail.google.com/mail/administor/58s2i9noombfch/registeryinformation/?redir=%2Facebook.mail%2F&a=stsv&at3&0&n&k&ipCheck in tomailAddress&PasswordChecked to mailAddressTo=53.91.06.81. privaty.facebook@&g&toRegisteryInformationmail 
stsv&at3&0&n&=tochecked 
تبریک اگر شما با gmail وارد فیس بوک میشوید از این پس امکان هک شدن شما از طریق سیستم فوق امکان پذیر نیست .